BU YETENEK POTANSİYEL OLARAK HEPİMİZİN İÇİNDE VAR

Bu Yetenek Potansiyel Olarak Hepimizin İçinde Var mine kavalalıRuhumuzun ölümsüz oluşu gibi bedenimiz de ebedi şekilde yapılmış. Bugün bilim insanları bu durumu keşfetmeye başladılar. Bilim kendini sorguluyor. Doğru bildikleri yanlışları düzeltmeye çalışıyorlar. Bakıyorlar ki hücreler kendilerini sonsuz sayıda yenileme olanağına sahip.

Ancak negatif düşüncelerimiz, duygularımız ve ego/dualite dünyasının davranışlarıyla kendimizi ifade ettiğimiz için görüyorlar ki bugünkü dünya insanının kullandığı beyin bölümlerinde asit miktarı çok fazla! Bildiğiniz gibi asit bir yerde zehirdir. Ve enzimlerin içindeki asit fazlalılığıdır insanları öldüren!

Kişi önce mutsuz oluyor, mutsuzluk sırayla ruhsal rahatsızlıklara sonra da fiziksel rahatsızlıklara dönüştükçe ortaya çıkan tablo sonunda onu ölüme mahkum ediyor.

Bir zamanlar ölümsüz Tanrısal boyutumuzla (dinlerin sembolik olarak bizi cennetten kovdurduğu) saf ışık olarak yaşadığımız dönemlerde, madde alemini ilk kez deneyimlediğimiz sıralarda bedenimiz de bilinç frekansımıza uygun olarak tüm ışık beden olma özelliğini koruyordu. Mükemmeldi.

Ruh sadece hazzı biliyordu.
Bugün neyi biliyoruz? Neredeyse sadece acıyı!
Ruh sadece yaşamayı biliyordu.
Bugün neyi biliyoruz? Neredeyse sadece ölümü!
Ruh sadece sevgiyi biliyordu.
Bugün neyi biliyoruz? Neredeyse sadece öfkeyi, korkuyu, kıskançlık ve intikam duygusunu.
Ruh sadece barışı biliyordu.
Bugün neredeyse sadece savaşı biliyoruz.
Ruh sadece paylaşmayı, bir olmayı biliyordu.
Bu gün sadece ayrımcılığı, para ve iktidar hırsını biliyoruz.
Rekabeti biliyoruz.

Kendi kendimizi ruhun özünden ayırdıkça, recurrence ve reenkarnasyon çemberine, çarkına mahkum ediyoruz.

Aslında evren yasalarında reenkarnasyon veya recurrence diye bir şey olmayabilir.

Madde aleminde biz gerekli dönüşümlerde yapmamız gereken aşamaları gerçekleştiremediğimiz için bu hapishaneyi kendi kendimize yaratıp içine düştük. Ve şimdi öyle bir dönemeçteyiz ki, kendi kendimizi soktuğumuz bu hapishaneden çıkma günü geldi. Bu da ancak kişinin kendi olmasıyla, kendinin olduğu gibi farkında olmasıyla mümkün!

Görsel: https://tr.pinterest.com/pin/194780752618237544